Дизайн-проєкт

Apple

Текстиль у сучасний інтер'єр
Окстамит з колекції Zimmer для портьєри, тасьма Bandex.
Подушки Jules Pansu, килим Angelo, панно Mooi, диван Rochebobois
Ідея, задум
Створити інтер'єр, в який хочеться повертатися навіть з-за океану - одне із завдань, яке ми поставили перед собою, приступаючи до роботи над цим проектом. Замовники живуть в Майамі, але із задоволенням пару раз на рік приїжджають в Україну, тому декорувати хотілося так, щоб власники гаряче бажали повернутися в свій рідний простір.

Для цього потрібно було привнести натхнення і ідею, яка б нагадувала про дійсно важливе, так як часто ми фокусуємося на прозаїчних речах.

Звертатися до високих матерій, задуматися про трансцендентальної реальності - підсумок, до якого приходимо.
Використавши в даному інтер'єрі сюжет картини «Син людський» - подушки французької фабрики Jules Pansu, створені в колаборації з Фондом Рене Магрітта, вийшло показати, що часто ми зайняті бажанням володіти чимось матеріальним і не помічаємо світу і можливостей навколо, на що вказує безкраї небо і море позаду людини.

Ми закликаємо тут помічати світ і можливості, особливо те, наскільки нам дорогі близькі люди, не чекати, коли щось станеться, а розуміти свої справжні почуття і глибоко цінувати їх.
Два келихи і хороше шампанське, свічки і вечір удвох, бачити і чути один одного, відчувати і розуміти. Це відчуття і залишилося у нас після спілкування з власницями квартири, які як раз так і відчувають світ і один одного, свою сім'ю - цінують, бачать і чують.

Нам захотілося підкреслити те, що ми побачили у відносинах цієї сім'ї, а також залишити нагадування про те, що іноді ми самі будуємо собі перешкоди через свої обмежені бажання, а насправді неможливого у цьому світі немає.
Функціональність та зручність використання
Оксамитові портьєри виконані на підкладці. Асиметричні вікна вдалося вирівняти, використавши однотонний оксамит, і прибравши від вікон акцент, змістивши його на декоративні подушки на дивані.