Дизайн-проект

Magic Box

Текстиль у спальню
Проект виконано разом з дизайнером інтер'єрів Іриною Вауліной
Текстиль Toile de Jouy (Туаль де Жуи)
Об'єкт знаходиться в житловому комплексі «Французький квартал» в Києві, а з вікон відкривається вид на міні макет Ейфелевої вежі. Дух Франції вже був закладений в проект при купівлі квартири, тому було вирішено продовжити це стилістичне рішення і створити настрій романтики з елементами неокласики.

Для спальні ми обрали французькі бавовняні тканини з одноколірними (монохромними) набивними малюнками, адже перші тканини з містечка Жуі по колористиці були саме такими - біло-червоними або біло-блакитними. Тому що саме ці два кольори виробники першими змогли зафіксувати на тканині так, щоб малюнок не змивався при пранні.

Мануфактура, на жаль, не збереглася, однак при існуванні встигла отримати статус manufacture royale, що свідчило про те, що виробництво досягло найвищого ступеня майстерності, гідного самого короля.
«Magic Box» ми створили для дорогоцінного часу господині простору. Метафора часу, проведеного наодинці з собою, як коштовності - дещо особливого і дуже інтимного, магія ранку і магія вечора.

Цінний ресурс, який дає натхнення та наповненість, початок наступного дня. Поєднання текстур бавовняних портьєр і оксамитового покривала з килимом з віскози, як градієнт від світлого, до більш темного і як завершальний акорд - синій килим з вінтажним візерунком.
Функціональність та зручність використання
Бавовняні портьєри виконані на підкладці блекаут для функціональності. Так як довелося доточувати тканину під тасьму, шов ми задекорували кордом Houles, застосувавши його також в декоративних подушках.