Дизайн-проект

Ochros

Текстиль в сучасний інтер'єр
Проект виконано разом з дизайнером інтер'єрів Оксаною Романюк
Гобелени мануфактури Jules Pansu (Жюль Пансу)
Колір оточує нас усе життя, наповнює емоціями та є однією з мов мистецтва.

Проект Ochros – це простір, де ми разом з дизайнером Оксаною Романюк, вміло використали текстильне оформлення, щоб створити правильний настрій та зробити життя родини яскравішим. Адже квартира в новому будинку виглядала сумною та темною.

Це вдалося завдяки гармонійному і стриманому поєднанню кольорів та гобеленів – справжніх арт-об'єктів. Неповторна і неординарна охра з універсальним сірим, ідеально вписалися в інтер'єрний простір.
Головні герої цього інтер'єру - гобелени на стінах відомої французької мануфактури Jules Pansu (Жюль Пансу), а саме: Le Rêve, Mujer, pájaro, estrella, Jardin des Delices.

Усі гобелені цієї мануфактури створені на старовинних верстатах ХІХ століття. Унікальним є те, що до тепер збережені традиційні техніки з використанням різних типів плетіння, таких, як Алуїнске, Луазельське та Меуринське.

Мануфактура Jules Pansu – єдина фабрика, яка має ексклюзивне авторське право на виробництво текстилю з використанням дизайнів самого Пабло Пикассо, Міро, Рене Магріда та ще багатьох метрів завдяки своїй аутентичній техніці та майстернсті.