Дизайн-проєкт

Soft Versailles

Текстильний затишок у власний Версаль
Штори від бренду Casamance, тасьма Bandex.
Подушки з колекції Дикий шовк, килим Morris
Ідея, задум
Головною метою проекту на цей раз було створити настільки затишний інтер'єр, щоб навіть дивлячись на нього, відчувалась м'якість та спокій. Нашою задачею було обрати такий декор, що буде ненав'язливим і не занадто яскравим, але все одно цікавим, адже в «сіру» та неживу кімнату зовсім не хочеться повертатися.

Натхненням для наших дизайнерів була концепція «рідного дому», місця, яке не буде пестрити різними барвами, а ніби зустрічати обіймами. Для цього активно використовуються бежеві та кремові кольори. Над спальним місцем – композиція з відтінками неба, що створює вільну повітряну атмосферу. Особливим дизайнерським елементом у спальні виступає шерстяний килим з орнаментом авторства художника Морріса.
У вітальні вже відчувається інший настрій. Більше білого кольору, елементи мармуру, орнамент з вензелями – все це надає кімнаті атмосферу вишуканості, чистоти й привітності.

Посидіти за чашечкою гарячого напою з близькими, запросити друзів, провести час разом. Світлі кольори та натуральні текстури закликають залишитися тут ще трохи довше.
Функціональність та зручність використання
Для замовників спальня в першу чергу - це місце, де вони прокидаються. Тому штори виконані з легкої ніжної тканини, що пропускає світло й не навантажує простір. Тканина для покривала та подушок з натуральної тканини, м'якої та приємної на дотик. Шерстяний килим навіть зимою буде зберігати тепло для комфортного пересування.

Декором на диван послугували подушки із італійської колекції «Дикий шовк», що візуально доповнює концепцію природних матеріалів та витонченість приміщення.